O nás

Tak tohle jsme my .....

na každou dovolenou odjíždíme na poslední chvíli. 

Do poslední minuty skoro netušíme kam to bude, a jestli vůbec odjedeme :-)

My dva Vám připravujeme karavany. Těšíme se, že poznáme nové známé a strachujeme se, aby všechno dopadlo ke spokojenosti obou stran.

Jezdíme karavanem už dlouhá léta a pořád nás to baví . Rádi poznáváme nová místa i když často netušíme, co nás tam čeká.  


Náš první karavan jsme si pořídili před mnoha lety. Byl to malinký integráč s rozkládací postelí. Začali jsme cestovat a opravdu nás to chytlo. Sjezdili jsme pěkný kousek Evropy, ale po čase jak děti rostly, nám začal být malý. Nuž koupili jsme karavan jiný a větší, ale výzva byla větší než jsme čekali a karavan byl zateklý. Nezbylo než zateklou stranu rozebrat na třísky a postavit novou / můj muž má totiž rád výzvy /. 

Po roce a kousek byl karavan opravený a vylepšený k obrazu našemu a my jsme mohli vyrážet. Objeli jsme Chorvatsko - celé, Maďarsko půlku, kus Litvy, Lotyšska, Španělska, Itálie, Francie, Švýcarska a téměř celé Holandsko. Jak jsem už psala .....prostě nás to baví. 

Sem tam se nás někdo zeptal, jestli bychom mu nepůjčili náš karavan, a tak jsme v roce 2018 koupili Vimaru s Hobíkem. Jsou to naše první karavany a Hobíka máme dodnes. Zjistili jsme, že se půjčují, a že nás to baví a postupně koupili ještě další tři - Chateau, Beduína a Wilka. Ze začátku jsme vlastně ani nevěděli, jestli se budou půjčovat....... ale co, risk je zisk nebo velká ztráta.....lásce neporučíš :-)

Každou zimu dumáme, jak co vylepšit a nebo změnit, abyste Vy - naši zákazníci byli spokojeni. A ani tu letošní nepromarníme. To slibuju, protože už na tom makáme.

Tak se na Vás budeme těšit. Na další setkání s novými lidmi, kteří mají stejnou lásku ke kempování......